• bg1
  • bg2
  • bg3
  • bg4
backgrounds:

Свинина

свіже м'ясо свининиФГ “Фільварок – КЗ” пропонує органічну свинину в тушах (півтушах) або запаковану  у вакуумні упаковки. В такому разі мясо відділене від кості, очищене від плівок та сполучних тканин. Більш детальну інформацію про розділене на види мясо можна отримати в рубриці “Ціни”.

Перед розбиранням свинини, її розрубують на півтуші. З півтуш відокремлюють вирізку. Передня четвертина півтуші складається з шиї, лопатки, спинно – реберної частини.

При розбиранні передньої частини туші розрубують на такі відруби; лопаткову та шийні частини, грудинку, корейку. Частина, що залишилася після відокремлення лопатки і шиї, називається коробкою.

Щоб відокремити корейку, потрібно вздовж спинних і поперекових хребців з обох боків поперечних відростків прорізати м’якіть до основи ребра, вирубати хребет, перерубуючи його поперечні відростки і ребра біля основи спочатку з одного боку хребта, а потім з другого.

Кожну половинку розрубують на дві частини – корейку і грудинку. Лінія розрізу проходить упоперек ребра паралельно хребту. Довжина ребер корейки не повинна бути більшою за 8 см.

Зі свинної корейки відрізають шийну частину між четвертим і п’ятим ребрами. Задню половину півтуші розділяють на окіст. Для цього кістки тазу і крижові хрящі розпилюють або розрубують у поздовжньому напрямку.

При розбиранні і обвалюванні свинини дістають лопатку, шию, корейку, грудинку, і тазостегнову частину. Кістки і сухожилки при обробці свинини І категорії становлять; мясної – 14%, обрізної – 15,8%, жирної – 12%, втрати 0,8%.

свиняча вирізка

Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 19,4г Жири 7,1 г Калорійність 142 ккал

свиняча задня частина

Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 15,0г Жири 27,2 г Калорійність 305 ккал

свиняча лопатка

Свиняча лопатка - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 14,7г Жири 29,4 г Калорійність 325 ккал

свиняча підчеревина

Свиняча підчеревина - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 14,7г Жири 29,4 г Калорійність 325 ккал

свиняче ребро

Свиняче ребро - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 8,2г Жири 62,5 г Калорійність 583 ккал

свинячий биток

Свинячий биток - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 19,4г Жири 7,1 г Калорійність 142 ккал

свинячий гуляш

Свинячий гуляш - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 13,9г Жири 30,0 г Калорійність 340 ккал

свинячий ошийок

Свинячий ошийок - Поживна та енергетич. цінність 100г.: Білки 13,6г Жири 31,9 г Калорійність 343 ккал

 

Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Будь-ласка, дайте відповідь: