• bg1
  • bg2
  • bg3
  • bg4
backgrounds:

Фермерське господарство “Фільварок – КЗ”

Вас вітає ФГ  ”Фільварок – КЗ”!

ФГ  ”Фільварок – КЗ”  - це єдине українське підприємство, яке вирощує та реалізовує  ексклюзивний товар абсолютної якості –  сертифіковану органічну свинину “преміум-класу” та органічні ковбаси.  Наша компанія розташована у мальовничій місцевості Львівської області в с. Радохінцях Мостиського району.

Наша діяльність контролюється та сертифікується ТОВ “Органік Стандарт”, що стверджується органічними сертифікатами, які Ви можете знайти на нашому сайті.

Ми раді запропонувати Вам органічну свинину, яку вирощуємо на натуральних кормах власного вирощування без ГМО, хімічних додатків, стимуляторів росту, збудників апетиту та смакових добавок.   Наше м”ясо володіє відмінними смаковими якостями, не містить шкідливих домішок,  не забруднене  нітратами, важкими металами, залишками гербіцидів, пестицидів та іншими речовинами хімічного синтезу. Окрім того, наша свинина не містить хвороботворних мікроорганізмів, паразитів, алергенних компонентів, ГМО та речовин, зроблених на їхній основі.  

Органічні ковбаси ми пропонуємо для Вас трьох видів: ковбаса органічна “Львівська” вищого сорту, ковбаса органічна “Дрогобицька” вищого сорту та ковбаса органічна “Прикарпатська” першого сорту. Всі ковбаси на вміст складаються виключно з органічних компонентів,  а саме яловичини органічної, свинини органічної та органічних спецій. В наших ковбасах – тільки відбірне органічне м’ясо.

Ми з відповідальністю гарантуємо, що наша органічна свинина та ковбаси відповідають  всім стандартам Європейського Союзу в сфері органічного сільського господарства.

ФГ  ”Фільварок – КЗ” з радістю готове  запропонувати свинину органічну охолоджену без костей у вакуумних упаковках, без вакуумного упакування, півтушками та живою вагою.

На нашому сайті Ви зможете знайти багато іншої корисної інформації про наші продукти, замовити їх та зв”язатись з нами.

This entry was posted in Новини та акції. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Будь-ласка, дайте відповідь: