• bg1
  • bg2
  • bg3
  • bg4
backgrounds:

Органічна продукція в Україні

Легалізувати виробництво органічної продукції в Україні пропонують народні депутати. У парламенті зареєстрували законопроект, який визначає вимоги щодо вирощування, виробництва, зберігання, маркування і сертифікації органічної продукції, тобто тієї, яка вирощена на екологічно чистому ґрунті і без використання мінеральних добрив. Чи користується попитом «органіка» серед українських споживачів? Скільки Україна вирощує своєї біопродукції? Як держава стимулює розвиток органічного сільського господарства? Та наскільки розвинутий цей ринок за кордоном?
Виробництво органічних продуктів визначається трьома параметрами – екологічно чиста сировина, екологічно чисті інгредієнти, а також технологічний процес. Якщо у Європі ринок органічної продукції існує вже понад 30 років, то в Україні він почав розвиватися лише з 2002 року, зазначає Сергій Бутько, консультант з маркетингу Асоціації учасників біовиробництва «БІОЛан Україна».

«Сертифікується земля, на якій вирощуються фрукти чи овочі, сертифікуються умови вирощування (вода, насіння, засоби захисту повинні бути екологічно чистими). Переробка, зберігання, упаковка – на це також потрібно отримати сертифікат. Тобто, весь процес сертифікується і щороку контролюється», – пояснює Сергій Бутько.

Але сертифікація екологічно чистих продуктів зараз відбувається неформально, на громадському рівні. Без державної політики і законодавчої бази це зробити неможливо, зауважує Микола Томенко, віце-спікер Верховної Ради, один із авторів законопроекту про органічну продукцію. За його словами, цей документ, серед іншого, визначає чітку процедуру отримання статусу виробника біо-продуктів в Україні.

«Ви мали б, якщо цим займаєтеся, довести, що Ви не використовуєте різні хімічні й шкідливі мінеральні добрива. Натомість держава гарантує, що Ви отримаєте сертифікат, що у Вас  біо (або органічний) продукт. І у споживача буде можливість чітко розрізняти, у торгових мережах , що це продукція, вирощена за стандартами органіки», – розповідає Микола Томенко.

В Італії попит на біопродукти щороку зростає.

Італія лідирує у Європі  за площею сільськогосподарських угідь (понад мільйон га), на яких вирощують органічні продукти. Також ця країна тримає пальму першості за кількістю аграрних підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні біорослин.

Стабільний ріст попиту на внутрішньому ринку пояснюють двома причинами: розвиненіша мережа пунктів продажу та постійна популяризація натуральних харчів через рекламу й освітні заходи.

90 % овочів в Україні вирощують селяни на своїх городах, і мінеральні добрива вони не використовують, на відміну від західних фермерів, переконує заступник міністра аграрної політики Іван Демчак. «На Заході тенденція поширена, бо там ніхто не тримає 1-2 корови, там ніхто не має маленьких ділянок. А в нас питома вага вирощених овочів, фруктів, м’яса, молока – це все приватні господарства населення, які не купують гербіцидів чи добрив, тому й продукція не така красива», – каже він.

Проте в Асоціації виробників біопродуктів вважають, що відсутність мінеральних добрив – цього ще замало, щоб продукція отримала назву органічна. Сертифікованим і контрольованим має бути весь процес – від вирощування і виробництва до переробки і зберігання продукції.

This entry was posted in Новини та акції. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Будь-ласка, дайте відповідь: